Jdi na obsah Jdi na menu

Statistiky školní ligy

21. 11. 2018

I v letošním roce se na základních školách v Chomutově a okolí ukazovala mini házená.

Tento projekt je aktuálně určen žákům 1.-5. tříd základních škol v Chomutově a okolí. Žáci tak mají možnost seznámit se během školního roku s naším sportem a na vlastní kůži si ho i vyzkoušet.

V prvním zářijovém týdnu začali lektoři školní ligy a trenéři HK Chomutov ukazovat lekce miniházené. Mezi první školy, které viděli hodiny byly základní škola Údlice a mateřská a základní škola Duhová cesta.

Poté pokračovali ukázkové hodiny miniházené na dalších školách jak v Chomutově tak i blízkém okolí.

V druhém listopadovém týdnu jsme ještě ukazovali miniházenou na základní škole Zahradní v Chomutově. Právě tady ukázkové hodiny miniházené zaujaly a škola se přidala do Chomutovské školní ligy v miniházené.

Zde máte statistiky Chomutovské školní ligy v miniházené:

pridej-se-i-ty-.png

  • S Chomutovskou školní ligou v miniházené a s klubem HK Chomutov se letos seznámilo 2227 dětí ze základních škol v Chomutově a okolí. 
  • Lektoři a trenéři ukázali dohromady 117 ukázkových hodin miniházené na základních školách v Chomutově a okolí
  • 13 škol je zapojeno do projektu Chomutovské školní ligy v miniházené 
  • celkem 8 proškolených lektorů ukazovalo miniházenou na základních školách.
  • Jelikož se nám do projektu v letošním roce přihlásili 4 nové školy, tak tím jsme založili Chomutovskou školní ligu v miniházené 2, kdy školy, hráči a hráčky budou mít lépe organizované turnaje. 

Všechny informace o školní lize najdete na těchto stránkách a nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/Chomutovskaskolniligavminihazene/ , https://www.facebook.com/HKChomutov/

Pokud máte jakékoliv jiné dotazy tak neváhejte nás oslovit na e-mailu: hkchomutov@gmail.com