Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlédnutí za soustředěním v Nečtinách

Soustředění na zámku v Nečtinách. Celkově na soustředění jsme jeli ve 21 lidech z toho 15 dětí.

Celkově jelo 5 trenérů a 1 zdravotní dohled.

  1. Tréninkový den jsme se protáhli a k tomu využili sportovní vybavení tělocvičny. Využili jsme Bosu podložky jak na protažení, tak i posílení stability těla.

 

  1. Tréninkový den jsme využili malého fotbalového hřiště, které se nachází v zámeckém areálu. Na tomto hřišti jsme se rozběhali a rozcvičili. Přijel k nám na návštěvu náš bývalý hráč a současný hráč HC Dukla Praha Jaroslav Hrošek. Tento hráč nám ukázal dynamické protažení, které používají před zápasem a tréninkem.  Naši hráči si to vyzkoušeli. Poté byla s Jaroslavem Hroškem udělána menší beseda, na které měli naši hráči pár otázek.

 

  1. Tréninkový den jsme využili opět tělocvičnu. V tělocvičně jsme trénovali přihrávky, kontrolu nad míčem, střelbu a mnoho dalšího. Využili jsme vybavení tělocvičny, a to zátěže na kotníky a na ruce. Poté si hráči připadali jako byli odlehčeni.  V odpoledních hodinách jsme si vyzkoušeli lekci Aerobiku pod vedením instruktorky z Plzně. Lekce nám přinesla zpevnění těla.

 

  1. Tréninkový den jsme využili více účelové hřiště, které se nachází v obci Nečtiny. Zde jsme trénovali střelbu, orientaci v prostoru, osobní obranu a mnoho dalších herních činností jednotlivce.

 

  1. Ve středu 23.8. 2017 jsme měli volný den, a tak jsme si udělali výlet na hrad Nečtiny. Hrad se nachází cca 500 metrů od zámku kde jsme bydleli. Výhled byl na celé okolí kolem zámku a obce Nečtin. Vrátili jsme se a čekalo nás koupání v bazénu. Poté navečer jsme se protáhli a rozcvičili.

 

  1. Ve čtvrtek jsme opět byli na víceúčelovém hřišti v Nečtinách. Tentokrát jsme se chtěli naučit herní situace. Jak uvolnění 1:1 tak uvolnění 3:2, 2:1 atd. Učili jsme i osobní obranu, jelikož v sezóně nám přibyla 10minutová osobní obrana s jedním klepnutím. V odpoledních hodinách jsme vyrazili do nedaleké hrobky rodu Mensdorff-Pouilly.

 

  1. V pátek dopoledne jsme měli volno. A po odpoledním klidu jsme vyrazili na víceúčelové hřiště do Nečtin kde od 16:00 jsme měli domluvený přátelské utkání s DHC Plzeň. Do toho zápasu už jsme zapojili nová pravidla v osobní obraně a ve také ve hře. Rozhodčí byl Antonín Čajka. Poté i s týmem DHC Plzeň jsme se vrátili na zámek Nečtiny, kde jsme si společně opekli buřty a užili společný večer.

 

  1. Odjezdový den jsme si ještě zahráli fotbal na malém fotbalovém hřišti v zámeckém areálu.

Všechny fotografie ze soustředění: https://plus.google.com/u/0/collection/wtsRTE