Změna klubové identity

Pro změnu identity klubu se vyjádřil člověk, který má na starost marketing a propagaci klubu

 

1) Hynku, co vás vedlo za takovou razantní změnou?

 

Myslím, si že je to takový vývoj. Od roku 2011, kdy skončili muži jsme udělali značný posun. Začali jsme od piky a teď máme 7 věkových kategorií ke kterým patří od letošního ročníku také muži. Od letošní sezóny jsme ukázali širší veřejnosti, že s návratem mezinárodní házené v Chomutově to myslíme vážně.

 

2) A co vás tedy vedlo za takovou změnou?

 

Vedlo nás mnoho faktorů. Bohužel například naše logo, které bylo vytvořeno v amatérských podmínkách a měli jsme ho více než 25 let. Mám rád historii klubu, ale bohužel logo již neodpovídá směrem, kterým bychom chtěli společně jít. Chceme vytvořit něco moderního a aby nám to dalo tvář do dalších let. 

 

3) Proč změna názvu klubu?

 

Chtěli jsme se oprostit od zkratky „HK“, kdy laická veřejnost a lidi, kteří nás neznali si nás představovali jako hokejový klub, i když to nechápu, jelikož v Chomutově máme známé Piráty, kteří všichni znají po celé České republice.

 

4) V promo videu jste uvedl, že změny se projeví do zhruba roku není to příliš brzy to oznamovat?

 

Chtěli jsme s tím seznámit včas všechny své příznivce, rodiče, hráče a širší veřejnost.Už video upoutalo spousty lidí, kteří ani nevěděli, že je a pokračuje v Chomutově mezinárodní házená. A měli jsme od věčiny pozitivní zprávy.

 

5) Jaké všechny změny chystáte?

 

Od změny loga a názvu, což již bylo zmíněno tak se také změní klubové dresy, které má každá kategorie jiné.  Některé změny si nechám jako překvapení pro hráče, fanoušky, ale také pro potenciální partnery. 

 

Do příštího června by jsme chtěli mít hotové logo, které bude obsahovat nový název. V těchto dnech probíhají již první jednání o změně se společnostmi, které se zabývají grafikou. Samozřejmě se nebráníme návrhu od lidí, kteří se zabývají grafikou a my jsme je neoslovili a tak mezi nimi vyhlašujeme soutěž o návrh loga. Pokud si jejich logo vybereme tak dostanou finanční odměnu.