Turnaj v Ústí nad Labem

Dne 7.4.2019 se tým mladších žáků zúčastnil turnaje v Ústí nad Labem, kde pokračovala Inter REG liga mladších žáků. Do Ústí nad Labem jsme odjeli vcelku oslabené sestavě, kde v týmu chybělo několik hráčů a hráček, kteří věkově patří do mladších žáků, ale tento fakt nás neomezoval zabojovat o vítězství.

První zápas s Lovosicemi A

Tento zápas nebudeme dnes hodnotit jako povedený, nýbrž půlka týmu ještě „spalo“ po cestě do Ústí nad Labem.

S Lovosicemi jsme prohráli 6:23 (poločas 4:12).

Druhé utkání s Mostem

Po utkání s Lovosicemi se trenéři trošku rozčílili a taky to hráčům a hráčkám pomohlo.

Do utkání jsme vstoupili s velice dobrou hrou do útoku, ale v obraně jsme bohužel nechávali procházet hráče Mostu.

Po poločase jsme vedli nad Mostem 13:11, ale tuhá bitva nás čekala do posledních chvil zápasu. Utkání jsme nakonec dotáhli do úspěšného konce s výsledkem 21:20.

Utkání proti prvnímu týmu tabulky Lounům

Do utkání prvního s osmým jsme nastoupili lépe my. V tomto zápase jsme na hráče apelovali s tím, že musí dělat minimální počet technických chyb. Po poločasu utkaní jsme prohrávali 8:6, což pro nás byl dobrý výsledek do druhého poločasu. Ve druhém poločase jsme chvíli drželi krok, ale jelikož Louny využili širší a kvalitnější hráče na lavičce tak po zásluze vyhráli. Prohráli jsme s hlavou vztyčenou 🙂

Utkání proti Ústí nad Labem

Do utkání s Ústí jsme nevstoupili vůbec dobře a po zásluze jsme prohráli první poločas 6:7. Ve druhém poločase jsme hráčům a hráčkám vysvětlili, že chceme hrát obranu 3:3, což Ústeckým dělalo velký problém a tak jsme slavili vítězství 14:13.