V sobotu 12.6. 2021 se zúčastnilo družstvo HK Chomutov starších žaček nádherného turnaje v Kynžvartu. Pro naše žačky, to byla první akce po covidové pauze. Na velmi kvalitně obsazeném turnaji se naše děvčata utkala s týmy Strakonic, Plzně, Slavie Praha, Milevska a s domácím týmem Kynžvartu. V tomto turnaji vůbec nešlo o nějaké výsledky a umístění. Tento turnaj probíhal ve velmi přátelském duchu, nádherné atmosféře a šlo hlavně o to, aby si všichni zahráli a měli opět radost ze hry, po tak dlouhé pauze.
     Co se týče samotného výkonu, tak se bylo opravdu na co koukat. Děvčata z HK Chomutov předvedli na turnaji velice sympatický a srdnatý výkon. Kromě prvního poločasu se Slavií Praha, kde se chomutovské hráčky v prvním poločase velice trápili a nevycházelo jim vůbec nic, tak to vůbec nebylo špatné tažení turnajem. Holky hráli s velkým nasazením, velkým srdcem, obrovským nadšením a hlavně se házenou opravdu bavili.
V turnaji nešlo o výsledky a umístění, protože všichni účastníci v této „blbé“ době byli vítězové🏆🎉🏆.
 
     Velké uznání a pochvala patří domácímu týmu Kynžvartu ( Házená Kynžvart) Turnaj byl skvěle organizovaný, po celý turnaj panovala velice přátelská atmosféra, počasí vyšlo na jedničku.
 
Jen více takových hezkých turnajů pro naší mládež a na světě zase bude o trochu lépe.
Ohlasy trenérů HK Chomutov
Lukáš Vostrý a Tomáš Kollár
Pro nás to byl neuvěřitelný zážitek. Holky musíme jenom chválit. To co předváděli po tak dlouhé pauze, bylo neuvěřitelné. Obrovské nasazení, kvalitní hra, hezké akce a góly. Upřímně, byli jsem z nich unešený.
Možná jediná kaňka,na celém turnaji byl pro nás první poločas se Slavií Praha. Do kterého jsme nastoupili po dlouhé pauze mezi zápasy, ustrašený a s příliš velkým respektem k soupeři. Po málem „fénu“ o poločase se ale naše hra zlepšila a holky si dokázali, že se dá hrát i s takovým soupeřem jako je Slávia.
Věřím, že holkám se to líbilo, i když ten program byl náročný. A doufám, že tu únavu a ty bolístky co si dnes odnesli, tak překoná ten hezký pocit z dobře odvedené práce.
Sestava HK Chomutov
Ištoková Dagmar, Machačná Michaela, Drozdková Viktorie, Hamalová Daniela, Vrbová Terezie, Vintrlíková Natálie, Zemanová Viktorie, Kočí Eva, Kollarová Anna
 
Trenéři: Tomáš Kollár a Lukáš Vostrý